Сергій Бубка виступив на відкритті Міжнародної конференції «Молодь та олімпійський рух»
17 Травня 2019 Поділитися
Сергій Бубка виступив на відкритті Міжнародної конференції «Молодь та олімпійський рух»

ХІІ Міжнародна конференція «Молодь та олімпійський рух» розпочала роботу сьогодні, 17 травня, й триватиме протягом двох днів на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Cвої вітання учасникам форуму надіслав президент Міжнародного Олімпійського комітету Томас Бах.

 Під час урочистого відкриття конференції з привітаннями учасникам виступили віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, професор Євген Імас, заступник міністра освіти і науки Роман Греба, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень,  народний депутат Верховної Ради Юрій Павленко, президент Федерації студентського спорту Республіки Казахстан Кайрат Закір'янов.

«В усі часи Україна займала активну позицію у розвитку спортивної науки та освіти. Саме від наукових розробок, нових шляхів удосконалення спортивних методик залежить майбутнє як спорту вищих досягнень, так і розвитку масового спорту, виховання здорової нації. Сучасний спорт розвивається дуже швидко, тому вкрай важливо рухатися в ногу з часом, використовувати всі наукові та освітні можливості та напрямки», – зазначив у своєму виступі Сергій Бубка.

Він також  наголосив, що рівень олімпійської освіти України визнають у світі, наша країна має вагому роль і повагу з боку міжнародної спільноти спортивних освітян. Наостанок очільник НОК подякував університету, випускниками якого є велика кількість видатних олімпійців країни, за активну позицію у просвітницькій діяльності.

Протягом 17-18 травня на заході будуть висвітлені організаційні, соціальні, екологічні та економічні аспекти сучасного спорту, тренди олімпійської освіти, актуальні проблеми сучасної спортивної підготовки, передові практики та інновації сучасної спортивної медицини, теорія і практика спорту для всіх та інше.

Організаторами конференції є Національний університет фізичного виховання та спорту України, Національний олімпійський комітет України, Олімпійська академія, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України.

Участь у наукових дискусіях візьмуть 400 осіб – студенти, магістранти, докторанти та молоді вчені до 40 років. Цього року, порівняно з минулим, географія учасників розширена: свої напрацювання презентують представники Азербайджану, Білорусі, Венесуели, Греції, Грузії, Йорданії, Іраку, Ірану, Казахстану, Китаю, Латвії, Лівану, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Узбекистану, України, Хорватії, Швейцарії.

Медіа