Керівник Центру олімпійських досліджень МОК високо оцінила освітню діяльність НОК України
20 Травня 2019 Поділитися
Керівник Центру олімпійських досліджень МОК високо оцінила освітню діяльність НОК України

Днями відбувся візит до України представників Центру олімпійських досліджень Міжнародного Олімпійського Комітету Марії Богнер та Нурії Пуіг.

В рамках візиту було проведено зустріч  в Олімпійському домі з президентом НОК України Сергієм Бубкою, президентом Олімпійської академії України, віце-президентом НОК Марією Булатовою та іншими представниками Національного олімпійського комітету.

Під час зустрічі Сергій Бубка розповів гостям про освітню та наукову діяльність, яку впроваджує Олімпійський комітет на теренах України, зокрема щодо видавництва спільно з Олімпійською академією широкого спектру освітньої літератури, починаючи від дитячих розмальовок і закінчуючи багатотомними олімпійськими енциклопедіями.   Головний олімпієць України поінформував про велику кількість проектів, які реалізує НОК, де спортивна складова тісно переплітається з освітньою, зокрема проекти Олімпійський урок, Олімпійське лелеченя, DolikeOlympians,  #OlympicLab, SportCamp&More та інші.

Керівники Центру олімпійських досліджень МОК високо оцінили діяльність НОК України, інноваційні підходи та різноманіття впроваджених заходів.

Під час візиту делегація МОК ознайомилася також з науковою, освітньою та популяризаторською діяльністю у сфері олімпійського руху Міжнародного центру олімпійських досліджень та освіти при Національному університеті фізичного виховання і спорту України, відзначивши високий рівень науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту українських колег.

Візит почесних гостей завершився відвіданням Олімпійського дня-2019, який цієї суботи відзначали у Києві. Освітяни МОК були приємно вражені масовістю та рівнем організації спортивного свята.

Медіа