Олімпійський день-2019 крокує Київщиною
20 Травня 2019 Поділитися
Олімпійський день-2019 крокує Київщиною

Вчора, 19 травня, село Проців Бориспільського району, що на Київщині, разом з українською спортивною спільнотою та низкою цікавих активностей відзначало Олімпійський день-2019. Спортивне свято поєднали із відзначенням 85-річного ювілею почесного члена НОК, мешканця Процева Анатолія Усенка.

В офіційному відкритті та привітаннях Анатолія Усенка взяли участь президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка,  Олімпійська чемпіонка Наталія Добринська, срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев, бронзові призерки Олімпійських ігор Ганна Сорокіна і Олена Пахольчик.

«Радий, що сьогодні разом з вами ми відзначаємо Олімпійський день тут, на Київщині, в Процеві. Приємно бачити таку зацікавленість, цілі сім’ї, батьків з дітлахами. Це вкрай важливо, адже здоров’я людини – головна цінність, а здорова нація – запорука сильної держави.  Мої щирі вітання і подяка одному із старійшин Національного олімпійського комітету України, який стояв біля витоків заснування організації, почесному члену НОК, Анатолію Петровичу Усенку. Найкращі побажання від Олімпійської родини з 85-річчям і олімпійського довголіття!» – сказав під час відкриття урочистостей Сергій Бубка.

Принагідно керманич НОК привітав і фізкультурно-спортивне товариство «Колос», очільником якого багато років був Анатолій Усенко, з 70-річчям від дня заснування.

Також вітали ювіляра голова фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Юрій Мендусь, голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Євген Баженков, президент Асоціації ветеранів спорту  Віктор Ткаченко,  український футболіст, володар Кубка Кубків УЄФА, тренер Володимир Мунтян та громада Бориспільського району.

У програмі Олімпійського дня проводились змагання з міні-футболу, боксу, настільного тенісу, шахів, шашок, перетягування канату, армреслінгу, гирьового  спорту, а також родинні змагання «Тато, мама,  я – спортивна сім’я». Тим часом на сцені учасників розважали вокальними номерами виконавці з с. Проців. Після змагань нагородили переможців та призерів у всіх номінаціях.

Медіа