#OlimpicLab подарував вінницьким студентам спілкування із зірковими спортсменами регіону
20 Травня 2019 Поділитися
#OlimpicLab подарував вінницьким студентам спілкування із зірковими спортсменами регіону

Днями у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі провели «Чат з олімпійцями» – один із напрямів проекту Національного олімпійського комітету України #OlimpicLab. Захід організувало відділення НОК України у Вінницькій області.

На зустріч зі студентами завітали дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін (плавання), призерка Юнацької Олімпіади Олена Колесниченко (біг з бар`єрами) та її тренер, учасник двох Олімпіад Михайло Книш (легкоатлетичний спринт).

Спілкування із зірковими спортсменами викликало інтерес у юнаків і дівчат. Адже гуманітарно-педагогічний коледж є лідером у спортивній галузі серед вишів І-ІІ рівнів акредитації Вінниччини. Недарма під час цього заходу нагородили команди навчального закладу із баскетболу, футболу, греко-римської боротьби і легкої атлетики, які виграли цьогорічні обласні змагання. Також вшанували переможця міжнародного турніру із боксу Володимира Кушніра і викладачку Юлію Паламарчук, яка днями стала чемпіонкою України зі змішаних бойових мистецтв.

Особливу увагу молоді викликала 25-річна Олена Колесниченко. Адже це чинна спортсменка світового рівня, яка брала участь у попередніх Олімпійських іграх-2016 в Ріо-да-Жанейро (Бразилія) та претендує на участь в Олімпіаді-2020 у Токіо (Японія). А Павло Хникін та Михайло Книш згадували свою славетну кар`єру та наголошували на необхідності багато працювати над самовдосконаленням, аби досягти висот у спорті.

Чемпіони відповіли на запитання студентів. Серед іншого, йшлося про психологічний аспект підготовки до змагань й подолання різних життєвих проблем на шляху до успіху. Зірки вінницького спорту ділилися секретами, як долати стрес і якнайкраще налаштовувати себе на виступи на відповідальному рівні. Це і самонавіювання, і йога, і медитація, а також влучні поради та дружня підтримка особистого тренера.

Завершилася зустріч врученням найкращим спортсменам коледжу подарунків відділення НОК України у Вінницькій області та фотографуванням на згадку.

Медіа