У Горішніх Плавнях завершилися меморіальні змагання з кількох видів спорту
21 Травня 2019 Поділитися
У Горішніх Плавнях завершилися меморіальні змагання з кількох видів спорту

У Горішніх Плавнях, що на Полтавщині, на стадіоні спорткомплексу “Юність” відбулося нагородження переможців та призерів традиційних змагань, присвячених пам’яті почесного громадянина міста Володимира Мартиненка.

Дванадцяті за ліком змагання відбулися під патронатом Національного олімпійського комітету України та міського відділення НОК України.  До програми змагань входять кілька видів спорту — бокс, футбол, міні-футбол, легка атлетика, теніс, настільний теніс та плавання.

Нагородження відбулося за великої кількості почесних гостей. Ними цього дня стали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, Олімпійський чемпіон Володимир Кисельов,  дружина Володимира Мартиненка Людмила, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков та інші. 

Медалі, грамоти та Кубки отримали не тільки юні спортсмени, а й ветерани спорту у турнірі з настільного тенісу. Тож іще однією традицією змагань пам’яті колишнього генерального директора Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Володимира Мартиненка є об’єднувати покоління за допомогою спорту.

Завершили свято покладанням квітів до меморіальних дошок Володимира Мартиненка. 

Медіа