У Дніпрі відбувся освітній семінар Володимира Платонова
22 Травня 2019 Поділитися
У Дніпрі відбувся освітній семінар Володимира Платонова

У Придніпровській академії фізичної культури і спорту відбувся семінар для представників спортивних федерацій, присвячений розвитку олімпійського спорту та системі підготовки спортсменів.

Спікером семінару виступив член виконкому НОК України, співголова Комісії «Інновації в спорті», академік Володимир Платонов.

Близько 130 фахівців у галузі олімпійської підготовки долучились до участі в заході: це тренери з різних видів спорту, представники федерацій регіону, ДЮСШ, фахівці спортивної медицини, Кам'янського коледжу фізичного виховання та інших спортивних закладів. Серед учасників, зокрема, – ректор Придніпровської академії фізичної культури та спорту, призер Олімпійських ігор Віктор Савченко, заступники голови осередку Дмитро Батура і Олександр Пшеничников, відповідальний секретар відділення НОК Олександр Дювбаков та інші.

Протягом двох днів присутні ознайомились з нововведеннями, сучасними науковими напрацюваннями в системі досліджень олімпійського спорту, отримали відомості про світові тренди та практики підготовки спортсменів високого класу до міжнародних змагань тощо.

«За останні роки накопичився масив нових знань, якими наші фахівці, на жаль, не володіють. Тому Національний олімпійський комітет вийшов з ідеєю заповнити цей вакуум і надати тренерському корпусу нові знання», – прокоментував Володимир Платонов.

Відзначимо, що в планах НОК – проведення цілої серії подібних семінарів в різних регіонах України.

Медіа