Спритні, кмітливі та креативні: Кіровоградщина отримала свого представника на фінал «Олімпійського лелеченяти»
22 Травня 2019 Поділитися
Спритні, кмітливі та креативні: Кіровоградщина отримала свого представника на фінал «Олімпійського лелеченяти»

У місті Кропивницькому за підсумками чотирьох випробувань визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу НОК України серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Найкращим колективом області стала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 м. Кропивницького. 12 юнаків та дівчат під керівництвом вчителя фізичної культури Петра Армашова продемонстрували гарну фізичну форму та креативність під час презентації команди, спритність і швидкість у виконанні елементів комбінованої естафети, гарні навички гри у волейбол та знайшли правильні відповіді на всі 10 питань «Олімпійської вікторини».

Тренер Національної збірної команди України з пляжного волейболу Маргарита Кольцова і члени активу обласного осередку НОК нагородили переможців змагань кубком, медалями, дипломами від організаторів заходу – відділення НОК України в Кіровоградській області й управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Також школярі отримали олімпійську літературу, м’ячі та поліграфічну продукцію з олімпійською символікою від Національного олімпійського комітету України, а головне – право представляти рідний край у Всеукраїнському фіналі «Олімпійського лелеченяти».

Медіа