У Горішніх Плавнях стартували змагання на честь Олімпійського дня
23 Травня 2019 Поділитися
У Горішніх Плавнях стартували змагання на честь Олімпійського дня

У місті Горішні Плавні, що на Полавщині, стартували святкування Олімпійського дня-2019, який відзначають у всьому світі і який приурочено до дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. Початок святковим міським змаганням дали на новому стадіоні СЗОШ № 5 імені Л.І. Бугаєвської.

Саме сюди свої команди привели представники усіх шкіл міста, аби взяти участь в урочистому відкритті змагань. Сили у них випробували усі охочі учні, яким подобається бігати. Виконавчий директор відділення НОК України у м. Горішні Плавні Микола  Шишліков привітав усіх учасників та побажав їм вдалих виступів.

У змаганні взяли участь 360 школярів за віковими категоріями від 9 до 16 років. Забіги проводилися на дистанціях 100, 200 та 400 метрів.

Учасників, які показали найкращий час, нагороджували виконавчий директор відділення НОК України у м. Горішні Плавні Микола Шишліков та його заступник – бронзовий призер чемпіонату світу з кульової стрільби, майстер спорту міжнародного класу Владислав Григоренко. Медалі, грамоти та атрибутика Національного олімпійського комітету України нагадуватимуть учасникам забігів про олімпійське свято.

У рамках відзначення Олімпійського дня відбудеться ще шість етапів. Найближчий з них — це дитяча велогонка (1 червня). Подальші етапи відбудуться серед учнів Політехнічного коледжу та Вищого професійного гірничо-будівельного училища Горішніх Плавнів. Далі олімпійські змагання будуть проведені у дитячому спортивно-оздоровчому центрі “Горизонт” та у оздоровчих таборах ДЮСШ Горішніх Плавнів.

Медіа