#OlimpicLab: запорізькі школярі дізнавалися секрети успіху в спорті та бізнесі
24 Травня 2019 Поділитися
#OlimpicLab: запорізькі школярі дізнавалися секрети успіху в спорті та бізнесі

Днями учням Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю було презентовано один із напрямків проекту НОК України #OlimpicLab «Основи бізнесу та кар’єри».

На початку зустрічі головний спеціаліст осередку НОК України у Запорізькій області Лариса Богомолова розповіла про проект #OlimpicLab та його основні напрямки.

На зустріч до дітей завітали почесні гості: Армен Варданян – бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах з греко-римської боротьби, Заслужений майстер спорту України, та Максим Петров – Засновник Peace IT school, підприємець та прихильник різних видів спорту.

Запрошені гості поділилися з дітьми, які свідомо обрали для себе спорт, своїми історіями успіху. Армен Варданян розповів про шлях до Олімпійського п’єдесталу та реалізацію мрій після великого спорту. 

Максим Петров поділився своїми кроками до побудування бізнесу. Під час виступу його головною метою було донести до школярів власні принципи життя, завдяки яким він досягнув успіху, а саме: спорт – це важливо; ніколи не кажи собі «ні» й вір у себе; труднощі загартовують; став та досягай мети; немає нічого неможливого та інші.

Учасники заходу усвідомили, що спорт – це невід'ємна складова нашого життя, де триває нескінченна боротьба зі страхами, суперечність між амбіціями батьків та власними бажаннями. І не важливо чи ти хочеш побудувати бізнес, чи отримати олімпійське золото – це складний, довгий, але дуже цікавий шлях.

Медіа