Сергій Бубка з робочим візитом прибув на Донеччину
27 Травня 2019 Поділитися

В перший день свого візиту в Донецьку область президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка разом із головою відділення НОК України в Донецькій області Віктором Ремським завітав до міста Миколаївка, де відвідав спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик».

Керманич Олімпійського комітету тепло поспілкувався з юними спортсменами і тренерами, оглянув спортивні локації з дзюдо, футболу, бадмінтону, фітнес-залу, переглянув показові виступи з артистичного плавання.

«Донеччина завжди славилися своїми спортивними традиціями. Тут люблять спорт. Навіть в дуже непростих умовах люди знаходять можливість займатися фізичною культурою і спортом. Приємно переглянути показові виступи наших юних талановитих представниць з артистичного плавання. Донецький край може пишатися як успішними спортсменками, так і досвідченими тренерами цього гарного виду спорту», - сказав Сергій Бубка.

Він додав: «Взагалі, українські «русалоньки» вже давно привчили нас до своїх медальних виступів, повертаючись майже з усіх міжнародних стартів – чемпіонатів світу, Європи – з медалями. Вірю, що присутні в цьому залі юні спортсменки продовжуватимуть гарні спортивні традиції Донецького краю, прославляючи спортивну Україну по всьому світу».

Президент НОК України вручив відзнаки керівництву «Енергетика» й міської влади Миколаївки, а також олімпійські сувеніри та літературу юним спортсменам Донеччини.

В цей день також відбулася презентація книги «Перші кроки до здоров'я та довголіття», яка видана за підтримки НОК України та регіонального відділення НОК в Донецькій області. Книга в цікавій та доступній формі дає цінні поради щодо здорового способу життя та правильного харчування.

На сьогодні запланований візит президента НОК до Бахмуту.

Медіа