На Донеччині Сергій Бубка передав сучасне спортивне обладнання вартістю близько півтора мільйона гривень
27 Травня 2019 Поділитися
На Донеччині Сергій Бубка передав сучасне спортивне обладнання вартістю близько півтора мільйона гривень

Сьогодні в рамках робочої поїздки на Донеччину президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, перебуваючи в Бахмуті, передав для розвитку спорту області обладнання на суму близько півтора мільйона гривень.

Спортивне обладнання передбачено для занять легкою атлетикою, велоспортом, важкою атлетикою та триатлоном: це жердини для стрибків у висоту, важкоатлетичний помост та різного типу велосипеди.

«Донеччина – це мій рідний край: приїхавши простим хлопчиком із Луганська, саме тут я зміг досягти високих спортивних результатів та стати тією людиною, якою є сьогодні. Це особливе місце для мене, тому повертаючись сюди, кожного разу мене переповнюють особливі емоції», - сказав Сергій Бубка.

Він додав: «Приємно, що не дивлячись на складну ситуацію у Донецькій області спорт посідає важливе місце в житті регіону, функціонують спортивні споруди та об'єкти. Радий бачити палаючі очі юних спортсменів! Нехай не кожен з них стане Олімпійським чемпіоном, але кожен має вирости здоровою, сильною особистістю, тому подібна підтримка та увага до атлетів Донеччини та Луганщини дуже важлива та необхідна».

Нагадаємо, наприкінці 2017 року під час попередньої поїздки на схід України Сергій Бубка передав спортсменам Донеччини та Луганщини комплект сучасного гімнастичного обладнання провідної світової компанії «Janssen-Fritsen», загальна вартість якого становить біля 2,5 мільйонів гривень.

В рамках візиту до Донецької області заплановано відвідання Сергієм Бубкою міст Миколаївка, Бахмут і Костянтинівка. В програмі перебування головного олімпійця країни огляд об'єктів спортивної інфраструктури, зустрічі з провідними і юними спортсменами та тренерами області, представниками місцевої влади і спортивним активом регіону.

Медіа