Сергій Бубка відвідав Краматорськ та Костянтинівку на Донеччині
29 Травня 2019 Поділитися
Сергій Бубка відвідав Краматорськ та Костянтинівку на Донеччині

В рамках робочого візиту у Донецьку область президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка завітав до Краматорська та Костянтинівки.

У Краматорську керманич Олімпійського комітету відвідав стадіон «Авангард», на території якого розташований офіс відділення НОК України у Донецькій області. Сергій Бубка провів зустріч з колективом осередку на чолі з головою Віктором Ремським, обговоривши розвиток олімпійського руху в регіоні, а також поспілкувався з головним тренером футбольного клубу «Авангард», членом Виконкому донецького відділення НОК Олександром Косевичем.

Після цього головний олімпієць України разом зі спортивним меценатом Борисом Колесніковим зустрілися та поспілкувалися з юними легкоатлетами міста Костянтинівка, відвідавши стадіон «Металург» та легкоатлетичний манеж міста. Планується, що найближчим часом ці два важливих спортивні об'єкти будуть реконструйовані: зокрема, в рамках розвитку стадіону планується розбудова доріжок для легкої атлетики.

«Дійсно, ми бачимо, що стадіон й манеж потребують реконструкції. Приємно, що такі соціально-відповідальні особистості, як Борис Колесников, які завжди підтримують розвиток спорту, сприяють розбудові та збереженню спортивної інфраструктури у нашій країні. Переконаний, що згодом манеж та стадіон «Металург» будуть приведені до європейських стандартів», - сказав Сергій Бубка.

Він додав: «Дуже важливо, щоб наші діти мали чудові умови для тренувань, вдосконалення своєї майстерності. Лише маючи стадіони, спортивні комплекси наша перспективна, талановита молодь може виходити на світовий рівень, гідно представляти Україну на міжнародній арені, щоб на честь їхніх спортивних здобутків лунав український гімн та підіймався національний прапор у всіх куточках Планети».

«Наша мета - побудувати надсучасне спорудження для підготовки наших майбутніх Олімпійських чемпіонів, а я навіть не сумніваюся в тому, що вони з'являться! Ми хочемо зробити Костянтинівку легкоатлетичним центром не тільки Донецької області, а й усієї Східної України», - відзначив Борис Колесніков.

Медіа