Розпочався дводенний робочий візит Сергія Бубки на Житомирщину
30 Травня 2019 Поділитися
Розпочався дводенний робочий візит Сергія Бубки на Житомирщину

У перший день візиту, сьогодні, 30 травня, Сергій Бубка зустрівся з органами місцевої влади, обговоривши спільні кроки щодо розвитку спорту в регіоні, а також взяв участь у відкритті оновленої Галереї спортивної слави Житомирщини.

На зустрічі були присутні Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич та заступник Голови Ярослав Лагута, начальник управління молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, голова Житомирського обласного відділення НОК України Олександр Оніщук

«Житомирщина – дійсно родючий та багатий край, як на природні ресурси, так і на людські таланти. Серед відомих спортсменів краю свою кар’єру тут починав срібний призер Олімпійських ігор, борець Валерій Андрійцев, уродженцями регіону є триатлоністка Юлія Єлістратова, боксер Володимир Матвійчук, футболіст Олександр Зінченко та багато-багато інших. Сьогодні важливим є те, що ви багато уваги приділяєте підтримці атлетів та тренерів, побудові та реконструкції спортивних об’єктів, адже це необхідно як для cпорту вищих досягнень, так і популяризації здорового способу життя та масового спорту», – наголосив очільник НОК.

Сергій Бубка також подякував органам місцевої влади за підтримку розвитку олімпійського руху та діяльності обласного осередку НОК й висловив сподівання на поглиблення взаємодії. Зокрема, серед подальших напрямків – завершення реконструкції стадіонів та спортивних зал, продовження підтримки спортсменів, тренерів та діяльності обласного Відділення, розвиток дитячо-юнацького спорту у Житомирській області тощо.

Після завершення зустрічі керманич НОК взяв участь в урочистому відкритті оновленої, розширеної Галереї спортивної слави Житомирщини.

Підсумком стало спільне засідання з Виконкомом обласного осередку НОК, де учасники оцінили нинішній стан та шляхи розвитку олімпійського руху на Житомирщині, підготовку спортсменів до участі у Токіо-2020.

Медіа