Олімпійська родина з усіх куточків країни зібралася на семінарі-нараді в Житомирі
30 Травня 2019 Поділитися
Олімпійська родина з усіх куточків країни зібралася на семінарі-нараді в Житомирі

Сьогодні в Житомирі відбувся Всеукраїнський семінар-нарада Національного олімпійського комітету України. Участь у ньому взяли представники всіх регіональних відділень.

Президент НОК України Сергій Бубка відзначив, що від початку року був виконаний великий обсяг роботи щодо розвитку олімпійського руху в усій країні, зокрема було оновлено й приведено до міжнародних стандартів всі комісії НОК, до їх складу увійшли багато представників регіональних відділень.

– Дуже приємно, що усі наші відділення беруть активну участь у реалізації наших основних заходів та проектів. Вірю, що розпочатий нами шлях буде підкріплюватися єдністю наших регіональних осередків, нашими спільними думками та цілями, нашою ефективною діяльністю на місцях, – додав Сергій Бубка.

Серед тем семінару – шляхи та напрямки розвитку олімпійського руху в регіонах, стан підготовки до участі в ІІ Європейських іграх та Олімпійських іграх-2020, підвищення ролі атлетів та їхнього антуражу, підсумки діяльності відділень за 2018 рік та шляхи підвищення ефективності роботи.

Семінару-нараді передувало засідання Комісії «Осередки НОК України» на чолі з Головою Володимиром Ковальовим, де головним питанням порядку денного став розгляд оновленої системи оцінки діяльності й підрахунку рейтингу відділень.

Відтак члени Комісії затвердили рейтинг осередків за 2018 рік, і за підсумками лідерами стали Дніпропетровщина, Львівщина та Київське міське відділення.

– Ми маємо бути гнучкими і реагувати на виклики часу, тому ми відкриті і готові до постійного покращення системи рейтингу в майбутньому. Критерії затверджені, але це не догма: ми відкриті до дискусії, обговорень, готові почути конструктивні ідеї та пропозиції, – підсумував президент НОК.

Медіа