У Житомирі Сергій Бубка разом з олімпійцями поспілкувався зі студентами й долучився до святкування Олімпійського дня
31 Травня 2019 Поділитися
У Житомирі Сергій Бубка разом з олімпійцями поспілкувався зі студентами й долучився до святкування Олімпійського дня

Сьогодні до студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка завітали видатні олімпійці: Олімпійський чемпіон, президент НОК України Сергій Бубка, бронзова медалістка Олімпійських ігор з легкої атлетики, Голова Комісії НОК «Антураж атлетів» Олена Говорова та бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу, член Комісії Атлетів НОК Лариса Заспа.

Участь у спілкуванні з відомими атлетами взяли близько 300 студентів різних факультетів.

У рамках активної дискусії на тему «Роль і місце спортсмена у сучасному спорті» юнаки та дівчата дізналися чимало корисної й цікавої інформації «з перших вуст». Багато уваги було акцентовано на соціальній відповідальності атлета і його впливові на суспільство, психологічному аспекті діяльності, способах мотивації, вагомій ролі тренера не лише як спортивного, а й як життєвого наставника. Крім того, олімпійці відверто поділилися секретами успішної кар’єри й дали поради молодому поколінню:

«Лише той може опинитися на вершині, хто кожного дня перемагає себе. Чемпіонами не стають зненацька, це нагорода за тривалу та кропітку працю, щоденні зусилля волі й перемоги над власними слабкостями. Ви маєте щодня ставати кращими, розвиватися, вчитися нового, проявляти свої найсильніші якості. І спорт ці якості допомагає в собі виховувати. Тож, друзі, бажаю вам бути активними, займатися спортом і досягнути успіхів у кожній сфері свого життя», – звернувся до студентів Сергій Бубка.

Молодь жваво долучилася до обговорень, висловлювала свої думки і охоче ставила запитання зірковим гостям.

Після плідної дискусії гості вирушили привітати й розділити з житомирянами спортивне свято – Олімпійський день-2019. Разом із місцевою владою очільник НОК та олімпійська родина України урочисто відкрили захід і долучилися до святкового пробігу.

Того ж дня Сергій Бубка здійснив огляд спортивних об'єктів Житомира – стадіонів «Спартак» та «Полісся», фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», поспілкувався з молодими спортсменами та тренерами. Ті своєю чергою зустрічали почесного гостя видовищними показовими виступами. А на завершення всі охочі мали змогу отримати автографи та зробити світлини на пам'ять.

Медіа