Дошкільнята в Івано-Франківську по-спортивному відсвяткували Олімпійський день
05 Червня 2019 Поділитися
Дошкільнята в Івано-Франківську по-спортивному відсвяткували Олімпійський день

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, вчора, 4 червня Олімпійський день за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області завітав до вихованців дитячого навчального закладу №3 "Бджілка".

У гості до малечі завітали Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні Дарія Згоба та представники відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області Володимир Антонець і Марія Чемерис.

Дітки продемонстрували художні номери під керівництвом інструктора фізичної культури Ольги Ясько. Далі відбулися естафети, які значно підвищили емоційний фон заходу. У підсумку були визначені переможці – ними стали всі дошкільнята, які долучилися до Олімпійського дня, адже захід проводився за олімпійським принципом «Головне не перемога, а участь».

Справжньою родзинкою свята став виступ випускниці зазначеного дитячого навчального закладу, вихованки СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики Людмили Михайлів, яка продемонструвала свої гімнастичні вміння, що неабияк зацікавило юних чемпіонів.

На завершення вихованці ДНЗ «Бджілка» отримали подарунки відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Медіа