Важкоатлети Кіровоградщини ділилися майстерністю з юним поколінням
05 Червня 2019 Поділитися
Важкоатлети Кіровоградщини ділилися майстерністю з юним поколінням

З метою популяризації олімпійських видів спорту в рамках масштабної спортивно-розважальної програми в парку культури та відпочинку «Ковалівський» міста Кропивницького днями провели майстер-клас із важкої атлетики.

Захід організовано за співпраці Відділення НОК України в Кіровоградській області та обласної федерації важкої атлетики. Майже 800 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, дітей, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, з різних куточків регіону цього дня з’їхалися до обласного центру для участі у святкових заходах.

Хлопці й дівчатка отримали можливість побачити відкрите тренування найвідоміших представниць жіночої важкої атлетики Кіровоградщини.

Під керівництвом Заслуженого тренера України В’ячеслава Жукова свою майстерність демонстрували: чемпіонка та рекордсменка України з важкої атлетики Дар’я Шестель, призерка чемпіонатів України серед молоді Вікторія Петрова, їхні партнерки за збірною області, а також зовсім юні вихованки уславленого тренера.

За словами організаторів, майстер-класи з важкої атлетики планується зробити традиційними та регулярно проводити в різних мікрорайонах міста.

Медіа