Чернівці прийняли естафету святкування Олімпійського дня
06 Червня 2019 Поділитися
Чернівці прийняли естафету святкування Олімпійського дня

Днями у парку імені Тараса Шевченка у Чернівцях відбувся традиційний захід Олімпійський день, приурочений до дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету, який 23 червня відзначає 125-ту річницю.

З вітальним словом до всіх учасників заходу звернувся голова відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області Іван Гешко. Почесними гостями також стали начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, начальник міськспортуправління Дмитро Макаренко, начальник комітету фізичного виховання і спорту МОН Корнелій Жукотинський, директор «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу, голова регіонального відділення Олімпійської академії України Юрій Ячнюк.

Далі був проведений символічний пробіг для всіх учасників Олімпійського дня й за ними пробіги на різні дистанції за віковими групами.

Всі учасники Олімпійського дня отримали пам’ятні сертифікати та подарунки.

В організації та проведенні свята активно допомагали волонтери Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, факультету фізичної культури та здоров’я людини, а також відділення Олімпійської академії України у Чернівецькій області.

Медіа