Майже 1000 кропивничан по-спортивному святкували Олімпійський день
10 Червня 2019 Поділитися
Майже 1000 кропивничан по-спортивному святкували Олімпійський день

Днями в місті Кропивницькому відзначали Олімпійський день, який у 2019-му присвячується 125-й річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету і має на меті популяризацію фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя.

Із самого ранку 960 жителів міста – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, учні закладів загальної середньої освіти, представники спортивних клубів, федерацій та всі шанувальники активного відпочинку зібралися на стадіоні «Зірка», щоб разом виконати масову руханку.

Гарно розім’явшись, діти та дорослі взяли участь в оздоровчому легкоатлетичному пробігові вулицями міста, який фінішував на площі Героїв Майдану. На центральній площі обласного центру пролунав Гімн НОК України та було урочисто внесено Олімпійський прапор. Учасників Олімпійського дня привітали: перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, срібний призер ХХVІІ Олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту на треку, перший заступник обласного відділення НОК України, член НОК України Олександр Симоненко, учасник ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, чемпіон Європи та світу зі скелелазіння Ярослав Ткач, учасник XXXI Літніх Олімпійських ігор в м. Ріо-де-Жанейро, легкоатлет Дмитро Яковенко, бронзовий призер ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор зі стрибків у висоту Олег Дорощук та інші почесні гості.

Всім учасникам Олімпійського дня було вручено  сертифікати за підписом президента НОК України Сергія Бубки та президента МОК Томаса Баха. Спеціальними призами від обласного відділення Національного олімпійського комітету України та обласного центру «Спорт для всіх» були відзначені наймолодші учасники заходу – Марія Беркут 2015 р. н. і Аміна Саласенко 2018 р. н., а також спортивні родини.

Медіа