Олімпійський день завітав до села на Кіровоградщині
11 Червня 2019 Поділитися
Олімпійський день завітав до села на Кіровоградщині

У селі Вершино-Кам'янка Новгородківського району, що на Кіровоградщині, відбувся цікавий та повчальний захід для школярів – Олімпійський день.

З нагоди проведення спортивного свята до учнів місцевого навчально-виховного комплексу завітали: голова обласної організації ветеранів фізичної культури, спорту та війни Олександр Березан, головний спеціаліст обласного відділення Національного олімпійського комітету України Микола Аношкін, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук, директор однієї з провідних дитячо-юнацьких спортивних шкіл регіону Юрій Жовтенко.

У рамках Олімпійського дня школярі різного віку змагалися в легкоатлетичних пробігах на 30, 60, 100 метрів та взяли участь у квесті зі спортивного орієнтування.

На завершення спортивно-видовищного заходу на всіх учасників Олімпійського дня чекали призи та подарунки від відділення НОК України в Кіровоградській області та співорганізаторів – управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, обласного центру «Спорт для всіх», обласної федерації футболу. А для навчального закладу почесні гості передали добірку літератури на олімпійську тематику для облаштування шкільного олімпійського куточка.

Медіа