Українські спортсмени почали отримувати екіпіровку на ІІ Європейські ігри-2019
12 Червня 2019 Поділитися
Українські спортсмени почали отримувати екіпіровку на ІІ Європейські ігри-2019

Вже менш ніж за десять днів в Мінську (Білорусь) стартують ІІ Європейські ігри.

Завдяки тісній та плідній співпраці Національного олімпійського комітету з компанією РЕАК спортсмени збірної України, які представлятимуть рідну країну на престижному старті, традиційно будуть забезпечені якісною та стильною екіпіровкою.

Відзначимо, що завдяки цій взаємодії добрих друзів та партнерів бренд PEAK до 2020 року, починаючи з 2015 року, на безкоштовній основі екіпірує українську команду на літніх на зимових Олімпійських іграх, Юнацьких Олімпійських іграх, Європейських іграх, Юнацьких європейських олімпійських фестивалях.

Для учасників ІІ Європейських ігор від України в Олімпійському домі відкрив свої двері екіпірувальний центр. Вже приміряли та отримали спортивний одяг, який призначений як для офіційних церемоній, так і для повсякденного носіння, наші баскетболісти, борці, карате, стрілки, спортивні гімнасти, футболісти-пляжники, представниці художньої гімнастики. Нова форма, яка традиційно виконана у яскравих синьо-жовтих кольорах, прийшлася до вподоби нашим атлетам.

Кожен спортсмен отримує понад 30 найменувань екіпіровки.

Відзначимо, у Мінську-2019 українська команда буде представлена 198 спортсменами у всіх 15 видах спорту та 22 дисциплінах. Поіменний склад нашої команди стане відомий вже завтра, 13 червня.

Нагадаємо, протягом 21–30 червня близько 4 тисяч атлетів із 50 країн Старого Світу боротимуться за 200 комплектів медалей.

Останнє в медіа