Олімпійський день активно та спортивно святкують у різних куточках Кіровоградщини
13 Червня 2019 Поділитися
Олімпійський день активно та спортивно святкують у різних куточках Кіровоградщини

Днями на території Первозванівської ОТГ за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області й управління освіти, науки, молоді та спорту Обласної державної адміністрації відбувся спортивно-масовий захід Олімпійський день.

Цього року свято організатори присвятили 125-й річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, а місцем проведення став Федорівський старостинський округ. Участь взяли працівники сільської ради об’єднаної територіальної громади, вчителі та учні Первозванівського навчально-виховного об’єднання, активні мешканці чотирьох навколишніх сіл – Первозванівки, Федорівки, Степового, Калинівки.

У рамках свята відбувся оздоровчий пробіг на підтримку олімпійського руху. Понад 150 шанувальників здорового способу життя подолали кілометрову дистанцію. А на завершення масового забігу відбулися сільські комплексні змагання серед дітей та юнацтва.

Учасників Олімпійського дня привітали представники обласного відділення НОК України, майстер спорту з гандболу Наталія Фельдман та головний спеціаліст Микола Аношкін. Усі, хто цього дня вийшов на старт, отримали сертифікати, подарунки з олімпійською символікою та спортивну літературу.

Організатори щиро дякують всім учасникам за активність і ентузіазм та бажають міцного здоров’я та спортивного натхнення в усіх справах.

Медіа