Діти на Полтавщині проводять літо рухливо та спортивно
14 Червня 2019 Поділитися
Діти на Полтавщині проводять літо рухливо та спортивно

У дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт», який розташовано у селі Заспілля Полтавської області, відзначали Олімпійський день-2019, організатором якого виступило відділення Національного олімпійського комітету України у місті Горішні Плавні.

Протягом двох годин діти виявляли найшвидших та найсильніших у кількох видах програми змагань.

«Олімпійський день у Горизонті» — це завжди довгоочікуваний спортивний захід. Участь у змаганнях під егідою Національного олімпійського комітету України взяли понад 400 дітей, які відпочивають у «Горизонті» протягом першої зміни.  

На урочистому відкритті старт змаганням дав забіг, в якому разом з дітьми дистанцію долали організатори «Олімпійського дня» – директор центру «Горизонт» Наталія Мартинович та виконавчий директор міського відділення НОК України у місті  Горішні Плавні Микола Шишліков. Забіг надихнув юних учасників спортивного свята на наступні успіхи. Найкращих виявляли у п’ятьох конкурсах – бігу, стрибках у довжину, стрибках на скакалці, старболі (піонербол) та у футбольних конкурсах. Переможцям та призерам вручили дипломи та олімпійські сувеніри від НОК України.

Олімпійські заходи у «Горизонті» будуть відбуватися кожної наступної зміни. Медалі та грамоти будуть розігруватися у рамках змагань «Олімпійське літо» та у рамках проекту НОК для дітей та молоді #OlympicLab.

Медіа