Видатні олімпійці поділилися досвідом зі спортсменами збірної напередодні Європейських ігор
14 Червня 2019 Поділитися

Лічені дні лишаються до найважливіших стартів цього року – ІІ Європейських ігор. Напередодні від’їзду на змагання з представниками української збірної зустрілися легендарні олімпійці, аби поділитися порадами й цікавими історіями зі своєї кар’єри та побажати успіху в Мінську-2019.

Зустріч провели сьогодні на території головної олімпійської бази в Конча-Заспі. Поспілкуватися зі збірною в теплій невимушеній атмосфері завітали легенди українського та світового спорту – Олімпійський чемпіон зі стрибків з жердиною, президент НОК Сергій Бубка, дворазовий Олімпійський чемпіон з легкої атлетики, віце-президент НОК Валерій Борзов, чотириразова Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Людмила Турищева та Олімпійський чемпіон з боксу Володимир Кличко.

Уславлені українські чемпіони пригадали перші кроки у спорті й нелегкий шлях до п’єдесталу, які курйозні ситуації траплялися з ними, які емоції супроводжували під час найважливіших змагань, як долали власні страхи та мотивували себе перед виступами.

"Легких доріг на вершину не буває, і шлях до найбільших перемог починається передусім із подолання своїх слабкостей. Той, хто переможе себе, подолає всіх.  Ніколи не здавайтеся і впевнено крокуйте до перемоги. Не зупиняйтеся у власному самовдосконаленні, вчіться, розвивайтеся, адже чемпіонами не народжуються, ними стають і це результат щоденної титанічної праці, це постійна самопожертва, але безперечно, великий спорт її вартий", - звернувся до спортсменів Сергій Бубка.

Легендарні олімпійці охоче відповіли на запитання збірників, зокрема - порадили, як подолати психологічний тиск й натомість - аналізувати помилки та ретельно працювати над ними. 

На завершення зустрічі спортсмени-капітани з кожного виду спорту отримали з рук уславлених олімпійців значки члена збірної команди України.

Нагадаємо, ІІ Європейські ігри триватимуть з 21 до 30 червня 2019 року. Упродовж 10 днів понад 4000 атлетів із 50 країн Старого світу розіграють 200 комплектів нагород у 15 видах спорту (23 дисципліни). Змагання у 8 видах спорту стануть кваліфікаційними на Ігри Олімпіади-2020 у Токіо.

До Мінська наша збірна вирушить у складі 198 спортсменів. За місця на п’єдесталі українці змагатимуться у всіх 15 видах спорту та в 22 дисциплінах (окрім аеробіки): бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, вільна та греко-римська боротьба, веслування на байдарках і каное, велоспорт (шосе, трек), спортивна та художня гімнастика, легка атлетика, дзюдо, карате, пляжний футбол, самбо, стрільба (з лука, кульова, стендова), стрибки на батуті, спортивна акробатика, настільний теніс.

З поіменним складом збірної України можна ознайомитись за посиланням http://noc-ukr.org/olympic/european-games/minsk-2019/zbirna-komanda-ukraini/.

Вболівати за Україну та стежити за перипетіями Ігор любителі спорту матимуть змогу в прямому ефірі на своїх телеекранах. Ексклюзивне право на трансляцію Мінська-2019 здобула група компаній Inter Media Group. ІІ Європейські ігри висвітлюватимуть телеканали групи – «Інтер» та НТН (всього заплановано 52 трансляції).

Медіа