У містечку Яблунів на Прикарпатті виявляли найсильніші родини
18 Червня 2019 Поділитися
У містечку Яблунів на Прикарпатті виявляли найсильніші родини

«Спорт – це сила, спорт – це рух, спорт – здоров’я, спорт – наш друг!» – таким гаслом у містечку Яблунів розпочалося свято спортивних і завзятих, наполегливих і дружних, спритних і сміливих родин, а саме другий обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що відбувся за підтримки Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

     Захід був приурочений до святкувань з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Олімпійського дня, який відзначають 23 червня. Метою спортивного дійства є формування родинних традицій занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя в сім’ї та родині, організація активного сімейного дозвілля.  Ініціаторами та спонсорами проведення заходу стали обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення НОК України в Івано-Франківській області.

      На свято завітали директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко, начальник сектора у справах молоді та спорту Косівської райдержадміністрації  Михайло Мельничук. Особливо тепло учасники та вболівальники вітали почесних гостей свята вчителя фізичної культури Косівської ЗОШ №1, чемпіона світу і Європи з гирьового спорту серед ветеранів, учасника чемпіонату світу та  багаторазового чемпіона України з легкої атлетики Миколу Рабинюка та триразового чемпіона України з пауерліфтингу Віктора Фальбійчука.

Загалом у фестивалі взяли участь десять активних родин, які змагалися у двох вікових групах: діти 8-10 років та діти 11-12 років. Спортивні сім’ї визначали найсильнішого у п’яти видах програми, до якої входили різноманітні естафети та спортивна вікторина. За підсумком змагань переможцями у молодшій віковій групі стала сім’я Псюків, у старшій – сім’я Абрам’юків.

Усі отримали подарунки, футболки і грамоти, а призери – пам’ятні кубки та медалі від організаторів.

Медіа