На Івано-Франківщині триває активна реалізація програми «Споріднені школи» спільно зі школою Баку
18 Червня 2019 Поділитися
На Івано-Франківщині триває активна реалізація програми «Споріднені школи» спільно зі школою Баку

В рамках популяризації змагань під егідою Європейських Олімпійських Комітетів – ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що відбудеться 20-28 липня 2019 року в м. Баку (Азербайджанська Республіка), започатковано програму «Споріднені школи». Від України для участі в програмі з-поміж шкіл-призерів Всеукраїнського фіналу «Олімпійське лелеченя-2018» обрано Яблунівський ліцей з Івано-Франківської області.

Програма передбачає обмін культурним і освітнім досвідом між школами країни-господарки фестивалю і та обраними закладами середньої освіти країн-учасниць. «Побратимом» Яблунівського ліцею стала школа №23 міста Баку.

Уже на початку квітня розпочато співпрацю щодо реалізації проекту. Зокрема, кожний навчальний заклад представив свої самобутні традиції і культуру та особливості освітнього процесу. В обох школах проведено низку заходів з популяризації олімпійського руху, зокрема й тих, які стосуються Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2019.

Проведення пізнавальних та просвітницьких заходів, присвячених ЄЮОФ-2019 відбувається за підтримки Відділення НОК України в Івано-Франківській області на чолі з головою Мирославом Карабіним.

 Окреме місце у цьому переліку посіли Олімпійські уроки, до яких долучилися учні всіх класів. Окрім того, в Яблунівському ліцеї проведено конкурси на найкращу стіннівку, конкурс спортивної фотографії «Ми олімпійська родина». Учні також написали свої побажання юним олімпійцям України. Цікавими для обидвох шкіл стали інтернет-конференції та спілкування між навчальними закладами в режимі «онлайн».

Медіа