Самбістка Анастасія Сапсай – найкраща спортсменка травня на Черкащині
18 Червня 2019 Поділитися
Самбістка Анастасія Сапсай  – найкраща спортсменка травня на Черкащині

Найкращого спортсмена місяця за підсумками досягнень у травні 2019 року визначили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Претендували на цю відзнаку троє спортсменів, а саме: майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо Анастасія Сапсай, майстер спорту України зі стрільби з лука Єлизавета Сікало та майстер спорту України з велоспорту Віталій Новаковський.

На чемпіонаті Європи з боротьби самбо, що відбувся минулого місяця в м. Хіхон (Іспанія), Анастасія Сапсай здобула ІІ місце. Лучниця Єлизавета Сікало посіла 1 командне місце на І етапі Кубка Європи зі стрільби з лука, що минулого місяця відбувся в м. Котез (Словенія). Велосипедист Віталій Новаковський здобув І місце в індивідуальній гонці на Кубку України в олімпійських видах програми з велосипедного спорту, що в травні відбувся в м. Біла Церква та І місце у відкритому весняному чемпіонаті України з олімпійських номерів програми на відкритому треку, що відбувся в м. Київ.

За рішенням комісії звання найкращого спортсмена Черкащини у травні 2019 року виборола Анастасія Сапсай. Спортсменку та її тренера Володимира Римаря відзначать грошовою винагородою від осередку Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Медіа