Насиченою спортивною програмою святкували День батька у Кропивницькому
19 Червня 2019 Поділитися
Насиченою спортивною програмою святкували  День батька у Кропивницькому

16 червня в Україні вперше на державному рівні відзначали нове свято – День батька. З цієї нагоди на території мальовничої лісопаркової зони міста Кропивницького проведено спортивно-розважальне сімейне свято.

Захід організовано за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, управління молоді та спорту міської ради, управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, за участю колективу-студії хореографічного мистецтва «Аеліта».

Учасниками спортивного свята стали понад 70 містян, які своїми родинами долучилися до події. За умовами змагальної програми були сформовані команди у складі батька і доньки. Конкурсанти боролися за звання найкращого спортивного сімейного дуету в змаганнях із волейболу, перетягуванні канату, танцювальному конкурсі, а також взяли участь у піратському квесті.

Разом зі спортивними випробуваннями організатори підготували для татусів низку розважальних конкурсів.

Підбивали підсумки всіх випробувань біля похідного багаття за дружнім столом зі смачною кашею.

Учасники спортивного свята отримали від обласного відділення НОК України подарунки: футболки, зошити, сувеніри з олімпійською символікою, а також солодощі до святкового столу.

 

Медіа