Прапороносцем України на церемонії відкриття ІІ Європейських ігор стане Микола Мільчев
20 Червня 2019 Поділитися
Прапороносцем України на церемонії відкриття ІІ Європейських ігор стане Микола Мільчев

Почесну місію нести український прапор на урочистій церемонії відкриття ІІ Європейських ігор-2019, яка відбудеться 21 червня у Мінську, довірено найдосвідченішому спортсмену збірної, Олімпійському чемпіону Ігор в Сіднеї-2000, володарю Олімпійського рекорду, що неможливо перевершити, триразовому рекордсмену світу та володарю 9 нагород Кубка світу зі стендової стрільби Миколі Мільчеву.

Прибувши до Мінська, відомий стрілок, який вдало поєднує свою спортивну кар'єру з тренерською діяльністю, а разом з тим успішно очолює відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області, відзначив, що йому безмежно приємно знову знаходитися у стані спортивної сім'ї України.

«Дійсно, дуже радий знову бути у складі збірної країни. Вдвічі приємніше, що мені довірили виконати таку відповідальну місію – нести прапор України на церемонії відкриття мультиспортивного форуму. Щиро вдячний за цю довіру! Зичу усім нашим спортсменам успіхів та вдалого виступу у Мінську-2019», - сказав Микола Мільчев.

Останнє в медіа