У Горішніх Плавнях веслувальнику Олегу Кухарику побажали успіхів на Європейських іграх
20 Червня 2019 Поділитися
У Горішніх Плавнях веслувальнику Олегу Кухарику побажали успіхів на Європейських іграх

Перед від’їздом до Мінська-2019 відбувся довгоочікуваний візит байдарочника Олега Кухарика разом із тренером Олександром Сімоновим до відділення Національного олімпійського комітету України у Горішніх Плавнях.

Виконавчий директор осередку НОК Микола Шишліков та президент веслувального клубу «Гірник» Микола Мацапура вручили гостям комплект олімпійської форми як лауреатам щорічної міської церемонії Горішніх Плавнів «Герої спортивного року».

Микола Мацапура та Микола Шишліков зазначили, що потрапити на Європейські ігри у Мінську п’ятьом спортсменам з Горішніх Плавнів вдалося завдяки надійній підтримці міської влади та Благодійного фонду Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, який очолює В`ячеслав Мінязев. 

Тренер Олега Кухарика Олександр Сімонов поділився, що сподівається на вдалий виступ свого вихованця у байдарці на дистанції 1000 метрів разом із представником Херсонської області Олександром Сиромятниковим. 

До речі, Олег Кухарик вже має досвід виступів на каналі у Мінську. Саме там наш спортсмен виступав 2016-го року на молодіжному чемпіонаті світу.

На згадку про зустріч перед Іграми у Мінську Микола Шишліков вручив Олегу Кухарику книгу «Олімпійська спадщина України» та побажав вдалого виступу на найважливішому старті цьго року.

Медіа