Різними куточками Кіровоградщини продовжує крокувати свято Олімпійського дня
21 Червня 2019 Поділитися
Різними куточками Кіровоградщини продовжує крокувати свято Олімпійського дня

Днями у Великосеверинівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів відбулось спортивне свято «Олімпійський день», присвячене 125 річниці створення Міжнародного Олімпійського Комітету.

Учнів привітали гості заходу: голова Великосеверинівської сільської ради Сергій Левченко, головний спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Микола Аношкін, начальник Кіровоградського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Шевченко.

Вихованці пришкільних таборів сіл Велика Северинка та Оситняжка, представники сільської ради, депутатського корпусу, громадськості взяли участь у забігу на 400 метрів у трьох вікових категоріях.

Продовжилося свято змаганнями «Юні олімпійці» серед учнів молодших школярів, а учні 5–11 класів стали учасниками першого етапу обласних комплексних змагань «Олімпіада Кіровоградщини» та визначили найсильнішу команду в футбольному турнірі.

На завершення цікавого та насиченого спортивного дня навчальні заклади, що долучилися до заходу, отримали літературу, яка ближче познайомить школярів з олімпійським рухом. Кожен отримав сертифікат учасника Олімпійського дня та значки Olympic Day, а переможці були нагороджені спеціальними медалями від НОК України.

Медіа