Спритність, кмітливість та креатив демонстрували учасники Олімпійського дня в Полтаві
21 Червня 2019 Поділитися
Спритність, кмітливість та креатив демонстрували учасники Олімпійського дня в Полтаві

Вчора, 20 травня, естафету спотивно-видовищного свята Олімпійського дня, який присвячений 125 річчю створення Міжнародного Олімпійського Комітету, прийняла Полтава.

Захід відбувся у самому центрі міста біля монумента Слави у корпусному саду.

З вітальними словами до учасників звернулись начальник управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександр Буцький, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко, відповідальний секретар Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена Кучеренко. 

Під час заходу відбулось нагородження обласною премією Олександра Дмитровича Бутовського у номінації «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху». Нагороду вручили члену Національної спілки журналістів України Віталію Григор’єву. 

Після урочистої частини розпочалась  розминка для учасників  змагань. 

Далі для дошкільнят відбулись змагання на 100 м, для школярів від 7 до 10 років - 300 м, діти 11-14 років долали  дистанцію 500 м. Старші школярі, студентська молодь, аматори та ветерани змагалися на  дистанції 1000 м, також був проведений забіг серед людей з інвалідністю. Крім спортивної частини, учасники мали змогу взяти участь у  конкурсі малюнків на асфальті та перевірити знання в Олімпійській вікторині. 

Наприкінці заходу нагородили переможців та призерів в усіх категоріях. Учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

 

Медіа