Привітання президента НОК України Сергія Бубки з Міжнародним Олімпійським днем
23 Червня 2019 Поділитися
Привітання президента НОК України Сергія Бубки  з Міжнародним Олімпійським днем

Дорогі друзі! Дорога Олімпійська родино! Прийміть найщиріші вітання з Олімпійським днем, що сьогодні відзначається у всьому світі.

Від мегаполісів до маленьких сіл планетою крокує Олімпійський день, присвячений визначній події – саме сьогодні, 23 червня, виповнюється рівно 125 років від дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету.

 

Надзвичайно приємно згадати, що витоки історії створення МОК мають український слід – серед перших членів організації був і наш земляк Олексій Бутовський.

Нині Міжнародний Олімпійський Комітет є найвпливовішою спортивною організацією, головним гарантом розвитку олімпійського руху та втілення олімпійських цінностей на всіх п’яти континентах земної кулі. І сьогодні, з нагоди цієї важливої дати в столиці олімпізму швейцарській Лозанні свої двері відчиняє новий Олімпійський дім!

Радий відзначити, що Україна активно долучилась до відзначення Олімпійського дня – сотні тисяч громадян різного віку в усіх регіонах об’єднуються навколо унікальних і універсальних цінностей.

Вітаю з цією визначною подією кожного олімпійця, кожного шанувальника спорту, кожного українця, хто підтримує активний і здоровий спосіб життя, кожного, хто живе за олімпійськими ідеалами – миру, дружби та досконалості Високих прагнень, добрих справ, наснаги та безмежної сили духу!

Медіа