У Миколаєві провели меморіальний турнір з веслування на байдарках і каное
25 Червня 2019 Поділитися
У Миколаєві провели меморіальний турнір з веслування на байдарках і каное

Цими вихідними на водній базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное імені героя-десантника Миколи Гуцаленка завершився XV обласний чемпіонат, присвячений пам’яті 10-разового чемпіона СРСР, фіналіста Олімпійських ігор у Мельбурні, Заслуженого тренера України Євгена Яциненка.

У дводенних змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із міста Миколаєва (а саме вихованці КДЮСШ Олімп, КДЮСШ «Комунарівець» та СДЮСШОР), Первомайська та Баштанки у віковій категорії від 2003 до 2008 року народження.

Окрім вшанування пам’яті першого олімпійця Миколаївщини, тренерський штаб та їх вихованці мали нагоду відсвяткувати 50-ту річницю від дня створення СДЮСШОР  імені Миколи Гуцаленка. 

На урочистому параді з привітальним словом виступили: начальник управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Олег Машкін, в.о. начальника управління молоді та спорту Миколаївської ОДА Віктор Гінкул, президент Миколаївської обласної федерації веслування на байдарках і каное Олександр Скляр та ветеран спорту і напарник Євгена Яциненка – Конников Микола Федорович.

Варто відзначити, що спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное імені героя-десантника Гуцаленка виховала зіркову плеяду спортсменів, які прославляють місто та країну на європейських теренах. Серед них Ралчева Марія, Колесник Юлія, Кошман Михайло, Черноморов Кирило, Беспалько Дмитро, Затуливітер Павло та Людмила Кукліновська, яка змагатиметься на ІІ Європейських іграх, що триватимуть з 21 до 30 червня в Мінську.

Останнє в медіа