Спортивна Дніпропетровщина зустрічала дворазову чемпіонку Мінська-2019 Анну Рижикову
02 Липня 2019 Поділитися
Спортивна Дніпропетровщина зустрічала дворазову чемпіонку Мінська-2019 Анну Рижикову

Новоспечена дворазова чемпіонка ІІ Європейських ігор у складі естафети, легкоатлетка Анна-Рижикова повернулася до рідного краю.

Серед членів почесної делегації зустрічали й вітали спортсменку начальник управління молоді і спорту ОДА Олександр Пшеничников, директор обласної школи вищої спортивної майстерності, срібна призерка Олімпійських ігор-1996 з академічного веслування Діна Міфтахутдинова, які також є членами Виконкому обласного відділення НОК України та інші.

Після зустрічі чемпіонка дала короткий коментар щодо змагань у Мінську:

– Мій вид спорту був представлений в особливому, експериментальному форматі – динамічна легка атлетика. Зазвичай спортсмени виступають самі за себе: кожен показує результат в своєму виді й заробляє медалі, а тут – командний залік. Єдиною стратегією нашої команди було – набрати максимальну кількість балів, щоб зробити відрив для гонки переслідування. Всі виступили по максимуму, відчувався сильний командний дух.

Також спортсменка розповіла, що білоруські вболівальники дуже підтримували українських спортсменів і подарували багато позитивних емоцій.

Медіа