Володимир Зеленський вшанував героїв ІІ Європейських ігор та обговорив стратегічний план розвитку спорту в Україні
16 Липня 2019 Поділитися

Сьогодні, 16 липня президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською відвідали Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».

Президент України відзначив спортсменів та тренерів, які стали героями ІІ Європейських ігор, а також чемпіонів світу – футболістів юнацької збірної U-20 – державними нагородами.

«Я пишаюся тим, що живу з вами в одній країні, в один час. Держава для вас, спортсменів, замало робила. Ми хочемо це змінити – ставлення і до вас, і до спорту», – заявив Володимир Зеленський у вітальному слові.

Під час спілкування з главою держави президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка порушив питання підвищення розміру стипендій для українських атлетів.

«Я знаю, що у вас дуже маленькі спортивні стипендії. Ми збільшимо. Обов'язково допомагатимемо вам. Кажіть про проблеми – будемо вирішувати», – наголосив Володимир Зеленський, звертаючись до спортсменів.

У супроводі президента НОК Сергія Бубки, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, віце-президента НОК, президента Української Асоціації футболу Андрія Павелка та генерального директора олімпійської бази «Конча-Заспа» Андрія Крилюка Володимир та Олена Зеленські оглянули стан навчально-спортивного комплексу, зокрема відвідали зали спортивної гімнастики, важкої атлетики та греко-римської боротьби, ознайомилися з планами реконструкції та технічного переоснащення комплексного ігрового залу, будівництва спеціалізованого сучасного спального корпусу, що відповідатиме потребам спортсменів з обмеженими можливостями, та спеціалізованого плавального комплексу олімпійського класу на території Олімпійського навчально-спортивного центру.

Під час обговорення шляхів розвитку спортивної інфраструктури в Україні Сергій Бубка підкреслив, що окрім головної бази у Конча-Заспі вкрай важливо розбудувати в кожній частині держави відповідні олімпійські бази, які б на заході, сході, півдні та півночі стали тренувальними осередками з тих видів спорту, які найбільше розвиваються в регіоні. Володимир Зеленський відзначив доцільність цього стратегічного напрямку.

Президент додав, що завданням держави є розбудувати спортивну інфраструктуру, щоб у майбутньому поборотися за право проведення Олімпійських ігор в Україні.

«Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за 3-4 роки все побудувати, і тоді можемо бути в черзі і прийняти Олімпіаду. Ми повинні бути амбітними. Треба дати завдання нашому бюджету, щоб щорічно виділялися гроші на об'єкти, які нам потрібні, а потім будуть використані для Олімпіади. Треба хоча б намагатися цього досягти», – наголосив Володимир Зеленський.

Медіа