В активі юних олімпійців України вже 7 медалей Європейського фестивалю
24 Липня 2019 Поділитися
В активі юних олімпійців України вже 7 медалей Європейського фестивалю

Цієї неділі в азербайджанському Баку стартував XV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, де українські спортсмени наразі вибороли вже 7 медалей.

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани в командній першості зі спортивної гімнастики піднялись Назар Чепурний, Ілля Ковтун та Володимир Костюк.

Титули віцечемпіонів у Баку-2019 здобули плавець Ростислав Крижанівський на дистанції 200 м брасом і борець греко-римського стилю Олександр Яковлев у ваговій категорії до 51 кг.

Бронзові нагороди вибороли легкоатлет Артур Фельфнер (метання списа), представники вільної боротьби Іван Терзі (до 51 кг) та Іван Семенов (до 65 кг), а також греко-римської боротьби – Мар’ян Голубовський (до 65 кг).

Відзначимо, що на Олімпійському фестивалі Україна представлена 68 спортсменами у 7 з 10 видів спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська) та спортивній гімнастиці. 

Нагадаємо, що в рамках спортивного форуму з 21 до 27 липня 2019 року у столиці Азербайджану Баку змагаються понад 3600 атлетів віком від 14 до 18 років із 48 країн Старого світу.

Медіа