Неймовірний фініш української збірної на ЄЮОФ-2019 від юних гімнастів
27 Липня 2019 Поділитися
Неймовірний фініш української збірної на ЄЮОФ-2019 від юних гімнастів

Представники спортивної гімнастики Ілля Ковтун та Володимир Костюк вчергове підкорили спортивне Баку, поставивши потрійну медальну крапку для нашої команди на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

У вправах на паралельних брусах Ілля Ковтун продемонстрував результат 14,600, а його колега за збірною Володимир Костюк – 14,300, завдяки чому юні спортсмени піднялися на першу та другу сходинку п’єдесталу, а на гімнастичній арені азербайджанської столиці знову замайоріли українські прапори.

Іллі Ковтуну не було рівних і у вправах на поперечці – з результатом 13,366 наш земляк у фінальний день змагань робить золотий дубль і на переможній ноті укомплектовує колекцію нагород збірної України в Баку.

Таким чином, цілий медальний врожай принесла синьо-жовтій команді на ЄЮОФ-2019 спортивна гімнастика – загалом 11 нагород.

Тож Україна фінішує на Олімпійському фестивалі з 25-ма медалями. 8 з них найвищого ґатунку, 7 срібних і 10 бронзових.

Президент НОК Сергій Бубка привітав обох юнаків, тренера Ірину Надюк, рідних, українську федерацію гімнастики та всіх, хто вболівав за Україну з чудовим фінішем і побажав щоб успіхи в Баку-2019 подарували натхнення й неоціненний досвід, які знадобляться для підкорення наступних сходинок у великому спорті.

Медіа