Сергій Бубка: «Україна має талановиту спортивну молодь»
29 Липня 2019 Поділитися
Сергій Бубка: «Україна має талановиту спортивну молодь»

Президент Національного олімпійського комітету України прокоментував підсумки виступу юних олімпійців на ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що днями завершився в Баку.

«Приємно бачити талановиту молодь і перспективний спортивний резерв. В Баку була здобута найбільша кількість нагород за всю історію виступів українців на Олімпійських фестивалях – 25. Радує, що в наших традиційних медальних видах спорту як спортивна гімнастика, легка атлетика, плавання, боротьба, дзюдо підростає чудова зміна і є кому продовжувати славні здобутки. Це вселяє надію в майбутні перемоги», - відзначив президент НОК.

«Велика вдячність батькам, тренерам, лікарям та масажистам, державним і громадським організаціям, всім фахівцям, хто сприяв підготовці і вихованню наших юних спортсменів. Вірю, що спільними зусиллями ми підтримуватимемо ці таланти на їх успішному шляху до дорослих олімпійських висот», - наголосив Сергій Бубка.

Нагадаємо, що XV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль тривав з 21 до 27 липня у Баку (Республіка Азербайджан). Протягом 7-ми днів найсильніші юні атлети Старого світу віком 14-18 років змагалися у 10 видах спорту.

68 юних олімпійців України були представлені в 7 видах програми, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі та спортивній гімнастиці.

Юні олімпійці України вибороли 25 медалей – 8 золотих, 7 срібних та 10 бронзових.

Медіа