В Баку відзначили переможців культурно-освітньої програми ЄОК «Споріднені школи»
05 Серпня 2019 Поділитися
В Баку відзначили переможців культурно-освітньої програми ЄОК «Споріднені школи»

В столиці Азербайджану відбувся урочистий захід щодо вшанування медалістів XV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю та відзначення найактивніших шкіл Баку, які долучилися до популяризації престижного молодіжного форуму.

Нагадаємо, під час Олімпійського фестивалю в рамках однієї із культурно-освітньої програми Європейських Олімпійських Комітетів «Споріднені школи» в Олімпійському селищі Баку-2019 відбулася презентація країн-учасниць із їх національними традиціями та культурою. Ця програма передбачає обмін культурним і освітнім досвідом між школами країни-господарки фестивалю та обраними закладами середньої освіти країн-учасниць.

«Побратимом» українців стала школа №23 міста Баку. За підсумками цікавої та насиченої презентації України за участю юних олімпійців нашої країни саме ця школа стала однією з переможниць в категорії «Найактивніша школа» й учні закладу виграли поїздку на батьківщину Олімпійських ігор та олімпізму – у Грецію.

Нагадаємо, на Олімпійському фестивалі в Баку українська збірна виборола рекордну кількість нагород за історію виступів – 25 медалей, 8 з яких найвищого гатунку, 7 – срібних та 10 бронзових.

Медіа