На Луганщині #OlympicLab знайомив майбутніх чемпіонів із основами здорового харчування
15 Серпня 2019 Поділитися
На Луганщині #OlympicLab знайомив майбутніх чемпіонів із основами здорового харчування

Сьогодні, 15 серпня в приміщенні Кремінської районної централізованої бібліотечної системи в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab було проведено напрямок «Здоровий спосіб життя».

До заходу долучилися 35 юних спортсменів з легкої атлетики з Луганської і Донецької областей, які беруть участь у навчально-тренувальних зборах в місті Кремінна на базі обласного фізкультурного центру «Олімп».

Для майбутніх чемпіонів з лекцією про здорове харчування і особливе харчування спортсменів з різних видів спорту виступила лектор кафедри фізичної реабілітації Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор біологічних наук Олена Гужва. Мала чим поділитися з юним поколінням і бронзова призерка Олімпійських ігор з велоспорту Ірина Янович, яка розповіла свій шлях у спорті і важливість здорового, правильного харчування у  підготовці спортсменів високого рівня.

Наприкінці заходи всі учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України та мали можливість взяти автограф і зробити спільне фото зі спортсменкою.  

Медіа