У заключні дні табору в Кореї українські учні доторкнулися до історії Олімпійських ігор-2018
16 Серпня 2019 Поділитися
У заключні дні табору в Кореї українські учні доторкнулися до історії Олімпійських ігор-2018

Цими днями добіг кінця літній спортивний табір у Кореї, куди за підтримки Національного олімпійського комітету України були делеговані вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки, що розташовується в Бахмуті.

Програма фінальних днів включала відвідування трьох міст, де розміщувались об'єкти зимових Олімпійських ігор-2018.

Юні спортсмени побували в Пхенчхані, де на власні очі побачили трампліни, лижні та санні траси й відвідали музей лижного спорту.

Також  українці мали змогу відвідати м. Каннена, де розміщена льодова інфраструктура й де відбувалися змагання з фігурного катання, шорт-треку,  ковзанярського спорту та  хокейну арену. Крім того, вихованці ознайомилися з експонатами музею Олімпійських ігор, прогулялися Олімпійським парком та селищем, де жили олімпійці.

Українська делегація поділилася враженнями від незабутньої поїздки й подякувала НОК України за можливість доторкнутися до культури Кореї та неповторні емоції від знайомства з історичними об’єктами Олімпійських ігор, мотивацію для подальшої роботи над собою й зазначили, що для них це була велика честь представляти нашу країну на такому рівні.

Медіа