На Полтавщині понад 500 дітей взяли участь у проєкті #OlympicLab
22 Серпня 2019 Поділитися
На Полтавщині понад 500 дітей взяли участь у проєкті #OlympicLab

У дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт», розташованому в селі Запсілля Полтавської області, у рамках проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab було реалізовано напрямок «Загальнолюдські та олімпійські цінності».

Участь у заході взяли 540 юнаків та дівчат, які відпочивають у заключній четвертій зміні, яка триває у «Горизонті».

Під час заходу за сприяння міського відділення НОК України у місті Горішні Плавні відбулася зустріч з юними спортсменами відділення дзюдо ДЮСШ № 1 м. Горішні Плавні. У «Горизонті» його представляв тренер, майстер спорту України, суддя національної категорії Олександр Федоренко.

Гості «Горизонту» провели показові виступи та продемонстрували техніку виконання кидків у дзюдо. Елементи виконували учасники юнацьких національних турнірів, переможці чемпіонату Полтавської області з дзюдо Марія Диба, Поліна Тумко, Максим Тарасов і Кирило Артем’єв.

Потім юні дзюдоїсти та їхній тренер Олександр Федоренко поспілкувалися із усіма охочими та розповіли, що треба для успіху у спорті та для того, аби бути здоровим та сильним.  

Далі в рамках спортивного заходу відбулися змагання із стрибків у довжину, бігу на короткі дистанції, стрибків на скакалці та футбольний конкурс, у якому брали участь не тільки хлопці, а й дівчата.

Переможці та призери отримали грамоти та олімпійські сувеніри від Національного олімпійського комітету України. Найкращим спортсменам  «Горизонту» нагороди вручали виконавчий директор міського відділення НОК України у місті Горішні Плавні Микола Шишліков, директор дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» Наталія Мартинович та тренер відділення дзюдо ДЮСШ № 1 Олександр Федоренко.

Згадкою про спортивне свято у «Горизонті» стала спільна фотографія усіх учасників заходу в межах проєкту #OlympicLab.   

Медіа