З Днем Незалежності України!
24 Серпня 2019 Поділитися
З Днем Незалежності України!

Дорогі українці! Сьогодні наша країна відзначає свій 28-й день народження.

На тернистому шляху до творення самобутньої незалежної держави нас супроводжували злети та падіння, але ми підтвердили: українці – сильна й амбітна нація.

Сьогодні ми всі – творці своєї держави, й кожен відповідальний за її сьогодення, майбутнє, її імідж у світі. Наші спортсмени повсякчас підтверджують це, коли на честь блискучих звершень далеко за межами Батьківщини лунає національний гімн та підіймається синьо-жовтий прапор.

За роки незалежності Україна виховала потужну плеяду атлетів, її знають і впізнають як могутню спортивну державу. Нам є чим пишатися, але переконаний, що наші олімпійці продовжать підкорювати світові п’єдестали, примножуючи славу рідного краю.

З Днем Незалежності України! Нехай наша ненька розквітне, на повні груди вдихнувши безхмарну синяву мирного неба та золото серпневих колосків, а українці впевненим поглядом зустрічатимуть своє «завтра». Процвітання, добра та злагоди!

 З повагою,

 Президент НОК України,

 Олімпійський чемпіон,

 Герой України                                                                                                         Сергій Бубка

Медіа