В Івано-Франківську святковий забіг до Дня Незалежності зібрав понад 300 учасників
27 Серпня 2019 Поділитися
В Івано-Франківську святковий забіг до Дня Незалежності зібрав понад 300 учасників

24 серпня 2019 року в середмісті Івано-Франківська відбувся «Забіг у вишиванках», присвячений 28 річниці Незалежності України. До заходу долучилось і відділення НОК України в Івано-Франківській області.

В Івано-Франківську такий захід проводився вперше. Головним організатором забігу стала майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Європи та світу, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор Неля Непорадна.

Учасники забігу, а це близько 300 осіб, подолали основну дистанцію довжиною у 2 км, а далі в забігах на дистанціях 100 та 300 м взяли участь наймолодші учасники, які отримали  футболки з олімпійською символікою від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Окрім Нелі Непорадної, до забігу долучились: голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін; майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник ХХVII літніх Олімпійських ігор Сервін Сулейманов; майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІ,  ХХVІІІ та  ХХІХ літніх Олімпійських ігор Тетяна Ляхович; майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор Віктор Поляков.

Перетнувши лінію фінішу всі учасники, від малого до великого, отримали солодкі призи від організаторів забігу.

Медіа