У Кропивницькому відбувся всеукраїнський турнір пам’яті з боксу
27 Серпня 2019 Поділитися

З 21 до 24 серпня в спортивній залі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка тривав ІV Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Павловича Зверєва.

Змагання організовано за співпраці обласної федерації боксу, Відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького.

Віктор Звєрєв був чемпіоном Європи з боксу серед молоді 1976 року. За часів тренерської кар’єри очолював молодіжну збірну команду України з боксу. Під керівництвом Віктора Павловича українські боксери ставали чемпіонами Європи та завойовували медалі на світових першостях. Його вихованець, боксер молодіжної збірної України Раміль Гаджиєв став переможцем Юнацьких Олімпійських ігор.

У турнірі взяли участь понад 50 спортсменів із 17 регіонів України.

За підсумками чотириденних боксерських баталій перше місце в загальнокомандному заліку посіла збірна Черкаської області, боксери якої завоювали дві золоті, одну срібну та три бронзові нагороди.

Переможці та призери турніру нагороджені дипломами, медалями, кубками і призами від організаторів змагань.