Стали відомі суперники команди України з пляжного футболу на І Всесвітніх пляжних іграх
28 Серпня 2019 Поділитися
Стали відомі суперники команди України з пляжного футболу на І Всесвітніх пляжних іграх

Вчора, 27 серпня в столиці Катару Досі, яка прийматиме перші в історії Всесвітні пляжні ігри, під егідою Асоціації Національних олімпійських комітетів відбулося офіційне жеребкування для команд з пляжного футболу та гандболу. Своїх суперників у групі дізналися й українські футболісти.

Перші Всесвітні пляжні ігри триватимуть з 12 до 16 жовтня й зберуть понад 1360 спортсменів зі всієї планети, які розіграють 34 комплекти нагород у 14 видах спорту та 16 дисциплінах, а саме: триатлоні (акватлон), баскетболі 3х3, скелелазінні (болдеринг), пляжному гандболі, карате (ката), вітрильному спорті (кайтбординг), скейтбордингу, пляжному футболі, серфінгу (лонгборд, шортборд), плаванні (відкрита вода на 5 км), пляжному тенісі, пляжному волейболі, воднолижному спорті (вейкбординг, стрибки на водних лижах з трампліну) та пляжній боротьбі.

Україна на Іграх буде представлена у 7 видах спорту та 8 дисциплінах, а саме: плавання, баскетбол 3х3, пляжний футбол, спортивне скелелазіння, акватлон, воднолижний спорт (стрибки на водних лижах та вейкбординг), пляжна боротьба. Загалом кваліфікацію на змагання здобули 32 українських атлети.

За нагороди в Досі з пляжного футболу боротимуться 16 команд, які будуть поділені на 4 групи. Згідно з результатами жеребкування Україна потрапила до групи С разом з командами Ірану, Парагваю та Сенегалу.

Медіа