Україна стане господаркою чемпіонату Європи з бадмінтону–2020
28 Серпня 2019 Поділитися

Сьогодні в Олімпійському домі за участю президента НОК Сергія Бубки відбулося підписання договору, згідно з яким Україні офіційно довірено право приймати європейську першість з бадмінтону у 2020 році. Підпис під документом поставили генеральний секретар Європейської Конфедерації бадмінтону Браян Агербак та президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

«Україна є спортивною державою, відкритою для проведення найпрестижніших міжнародних стартів. Спорт має належну підтримку з боку держави, зокрема, Президента України Володимира Зеленського. В різні часи Україна постійно відчуває надійне плече  Міжнародного Олімпійського Комітету на чолі з Томасом Бахом, Асоціації національних олімпійських комітетів, Європейських Олімпійських Комітетів. За останні два роки наша країна гідно прийняла чемпіонат світу з хокею в дивізіоні А1, два дорослих чемпіонати Європи та юнацьку першість світу зі стрибків у воду, чемпіонат Європи з боксу, міжнародні турніри з художньої гімнастики, спортивної боротьби, тур чемпіонату Європи з регбі та інші. Тому ми з радістю підтримали ініціативу Федерації бадмінтону України щодо проведення такого престижного форуму в Україні. Цей чемпіонат Європи особливий ще й тим, що відбудеться в олімпійський рік, тому очікуємо на цікаву та інтригуючу боротьбу», – відзначив під час зустрічі Сергій Бубка.

Президент Національного олімпійського комітету висловив вдячність Європейській конфедерації бадмінтону за високу довіру до України та Федерації бадмінтону, відзначивши плідну взаємодію між НОК і національною федерацією.

Зазначимо, що європейську першість з бадмінтону наша країна прийматиме вперше. Раніше, цьогоріч, Київ став місцем проведення щорічного конгресу Європейської конфедерації бадмінтону.

«Ми вже мали честь бути присутніми в Україні, під час проведення Конгресу. Приємно відзначити, що він став чи не найкращим за всю історію і ми дуже задоволені належними умовами та рівнем організації. Ця першість – останній етап ліцензійного відбору на Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо, тож є дуже важливим і відповідальним стартом. І я вірю, що чемпіонат Європи у Києві також стане найкращим», – прокоментував Браян Агербак.

«Ми дуже вдячні Європейській Конфедерації бадмінтону, вдячні Національному олімпійському комітету на чолі з Сергієм Бубкою за виявлену довіру та постійну підтримку. Україна прийматиме чемпіонат Європи вперше в історії, і ми зробимо все, щоб ці змагання були найкращими в ері бадмінтону й гості нашої країни оцінили українську гостинність та високий рівень організації», – сказав президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Медіа