На Донеччині День знань зустріли святковим Do like Olympians
02 Вересня 2019 Поділитися
На Донеччині День знань зустріли святковим Do like Olympians

Спортивний комплекс «Металург» міста Бахмут гостинно зустрічав юних школярів з різних міст Донеччини напередодні Дня знань. За сприяння Федерації легкої атлетики Донецької області регіональним відділенням НОК України було реалізовано Всеукраїнський проект Do Like Olympians.

На початку змагань за програмою «Дитяча легка атлетика» майже 80 юнаків та дівчат розім’яли свої м’язи разом з чемпіоном України з легкої атлетики Кирилом Приходьком. Цікавим є те, що Кирило у складі української делегації перебував на початку серпня в молодіжному спортивному таборі в місті Сувон (Республіка Корея) і з задоволенням поділився своїми враженнями та цікавим досвідом з усіма охочими. Нагадаємо, право долучитися до табору за рішенням НОК України отримали найкращі вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки.

В захопливих легкоатлетичних змаганнях активну участь брали команди міст Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Вугледар, Слов'янського району.

На завершення спортивного свята всі його учасники отримали подарунки та сувенірну атрибутику від НОК України, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших олімпійських і навчальних звершень!

Медіа