Делегація НОК України долучилася до регіонального форуму Міжнародного Олімпійського Комітету
02 Вересня 2019 Поділитися
Делегація НОК України долучилася до регіонального форуму Міжнародного Олімпійського Комітету

Цими днями в Киргизстані триває регіональний форум керівників Національних олімпійських комітетів країн СНД, Балтії та Грузії. Форум проводиться в рамках програми Олімпійської солідарності Міжнародного Олімпійського Комітету.

Учасниками форуму стали представники 15 Олімпійських комітетів. Україну представили віце-президент НОК України, президент Олімпійської Академії Марія Булатова, член виконкому НОК Володимир Платонов, виконавчий директор Наталія Коваленко.

Володимир Платонов виступив перед учасниками Форуму з доповіддю «Олімпійський спорт напередодні Ігор Олімпіади 2020 року в Токіо». У своєму виступі він зосередив увагу на особливостях системи олімпійської підготовки в передолімпійський період, розкрив різні аспекти тренувального процесу, кваліфікації тренерів, висвітлив питання боротьби з допінгом.

Марія Булатова виступила з інформацією про спільний проект НОК України та Олімпійської академії України «Енциклопедія олімпійських видів спорту» та його роль в системі олімпійської освіти. Учасникам Форуму від імені НОК України було презентовано олімпійську літературу, що була виготовлена в рамках проекту.

Також учасники форуму обговорили актуальні питання популяризації олімпійського руху в своїх країнах, підвищення кваліфікації спортсменів, тренерів, спортивних фахівців,  збереження здоров`я спортсменів, взаємодії з медіа й поділились своїм баченням щодо подальших перспектив і напрямів розвитку олімпійського руху.

Учасники Форуму поділились також враженнями і обмінятись досвідом проведення ІІ Європейських ігор, Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Баку, було заслухано звіти представників Оргкомітетів.

Медіа